Sineklik

TRUVA OTOMASYON

MENTEŞELİ SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Menteşeli sineklik ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolay kullanımı rahattır. Menteşeli sineklik kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Menteşeli sineklik Profil ölçüleri 17 x 25 ve 17 x 42 olarak tasarlanmıştır. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir.Menteşeli sineklik Özellikle giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde tercih edilmesi kullanım açısından doğru bir karar olur. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir.Menteşeli sineklik , kullanım yerine bağlı olarak pencere ve kapılarınızda çözüm üretir. Menteşeli sineklik Kullanılacağı zaman yerine takıp istediğinizde çıkarıp muhafaza edebilirsiniz.Menteşeli sineklik tek kanat ve kapıların yanı sıra çift kanat ve kapılarınızda da kullanabilirsiniz. Menteşeli sineklik modellerde kanatlar için 17×25 profil, kapılar için 17×52 kalınlığında profillerden üretilir.

-Menteşeli sineklik Çevreci tasarımıyla sağlıklıdır.

-Menteşeli sineklik Modüler bir üründür.

-Menteşeli sineklik Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar

-Menteşeli sineklikMevsim koşullarından etkilenmez.

-Menteşeli sineklikEvinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır

MENTEŞELİ SİNEKLİK TEMİZLİĞİ :Ürünü temizlemek istediğinizde yumuşak bir bez veya sünger ile fazla bastırmadan temizleyebilirsiniz.

SÜRME SİNEKLİK  SİSTEMLERİ

Sürme (Sürgülü) sineklik PVC + alüminyum pencere ve kapılarda dışarıdan monte edilir.Sürme (Sürgülü) sinekliklerin en önemli özelliği rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Kullanım kolaylığı sağlar ve yer kaplamaz.

Sineklik, sektörün önemli gereksinimlerinden biri olan Sürme (Sürgülü) sineklik sisteminin özgün tasarımıyla farklılığını bir kez daha kanıtlamıştır.

Sürme (Sürgülü) sineklik Sistemi, mevcut sineklik sistemleri ile karşılaştırıldığında bir çok avantaja sahiptir.Sürme (Sürgülü) sineklik Sistemi, her tip sistemin (içe açılım, sürme..) üzerine bağımsız olarak monte edilebilmektedir Sürme (Sürgülü) sineklik sistemi, kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden oluşmaktadır.

Çift kanat sürme kasa için sineklik ray (38 mm), tek kanat sabit sürme kasalarda ise, sineklik ray (22 mm) kullanılmaktadır.

Sürme (Sürgülü) sineklik Sistemi, üretim detaylarına uygun olarak çift fırça uygulaması ile sinek ve diğer haşerelerin geçişini kesinlikle engeller..

www.pvctr.com
sineklik
www.pvctr.com
sürme sineklik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir